Портфоліо

Мій кабінет

Для користувачів Продакшн-SHOP

Забули пароль
Реєстрація

Наші друзі (Facebook)

Pro Tools - довідник

[Ctrl] + [О]

Відкрити іншу сесію (проект)


 

[Ctrl]+[D]

Створення дублікату


 

[Alt]+[R]

Створення декількох дублікатів


 

[Ctrl] + [E]

Розрізання кліпів на доріжках


 

[Alt] + [0]

Виклик вікна квантування


 

 [Alt] + [Shift] + [3]

Обєднання кліпів


 

 [Ctrl] + [Т]

Вирізання фрагменту кліпу з ліквідацією непотрібних частин


 

[Ctrl] + [N]

Створення нового треку


 

 [Ctrl] + [=]

Перемикання між вікном редагування та вікном мікшера


 

 [Ctrl]+[Shift]+[I]

Імпорт аудіо


 

[F1]

Режими редагування: перемикач режиму Shuffle

shiffle


 

 [F2]

Режими редагування: перемикач режиму Slip

slip


 

[F3]

Режими редагування: перемикач режиму Spot

spot


 

[F4]

Режими редагування: перемикач режиму Grid

grid


 

[F5]

Інструмент Zoom (Масштабування)

zoom


 

 [F6]

Інструмент Trim Tool (Підрізання країв)

 trim


 

 [F7]

Інструмент Selector Tool (Інструмент виділення та вибору)

selector tool


 

[F8]

Інструмент Grabber Tool (Захват і переміщення)

grabber


 

 [Alt] + [Т]

Виклик вікна Транспозиції вредагуванні міді-даних


 

 Ctrl + "[" 

 Ctrl + "]"

Горизонтальне масштабування, або горизонтальний зумінг


 

 Ctrl + alt + "[" 

 Ctrl + alt + "]"

Масштабування хвилі (Waveform) в середині кліпу


Ctrl + F

Управління та додавання фейдерів


Real time web analytics, Heat map tracking

Яндекс.Метрика

PRO TOOLS Уроки

protool10Заголовок ніби й нічого не обіцяє цікавого, проте це один з ключових уроків по редагуванню аудіо у програмві Pro Tools. Функціональні ситеми Elastic Audio перетворюють програму Pro Tools у справжнього чарівника, доповнюючи її функціоналом якого нам тут так бракувало. Ми ці функції знаємо під різними іменанми: "вирівнювання аудіо", "квантування аудіо" аудіокореутор тону і т.д. Насправді усе це присутнє в Pro Tools і щодо квантування аудіо працює усе просто навідмінно: швидко, зручно і інтуєтивно зрозуміло. Правда де шукати управління цими функціями - знову ж загадка. Тому дивимось відео, і сподіваюся що ваші мікси після перегляду будуть звучати рівно.

protool10Продовжуємо серію уроків по програмі Pro Tools. У цьому уроці говоримо про такі вжливі сосенти як створення лупів у програмі Pro Tools і тонкощі роботи з таким явищем як луп (loop) або звукова, хоча швидше барабанна петля. дане відео буде актуальним для версій 10, 11, 12. 

 

(Версія выдновлена для показу)

protool10

Нарешті черговий урок і ми дісталися до найінтригуючого запитання: що за чотири кольорові кнопки завжди дразнять зір у верхньому лівомо кутку. Чому саме їм приділено таке важливе місце у програмі. Справді у інших DAW функції за які відповідають ці кнопки, є цілком буденними налаштуванняпи. Та не в Про Тулс. І в цьому відмінність програми від конкурентів.

Про що ж йдеться? А йдеться про режими редагування. Я б точніше назвав, що мова йде про те, як себе поводять елементи на таймлайні. Та щоб багато і довго не пояснювати, наступне відео поствить усі крапки над "І".

protool10ПТ не завжди зручний у плані порядку у сесії. То там ненароком зачіпиш і зсунеш кліп, то ще щось злізе і композиція в якийсь момент просто сипеться. Отож для таких як я в Протулс (Pro Tools) передбачено низку можливовстей щоб все залишалося на своїх місцях. По переш це можливість блокування кліпів. Як це зробити дивимось у відео. І ще дуже зручна опція тимчасового приглушування кліпів без їх видалення. особливо знадобиться при аранжуванні та зведенні. Тут Протулс (Pro Tools) не підкачам. Дивимось і користуємось, окільки Ваша робота в Протулс (Pro Tools) стала ще комфортнішою.

protool10Стільки інструментів редагування, що напочатках ускладнює користування ними. А ще доки звикнеш до горячих клавіш - пройде море часу. А конкуренти уже давно вирішили цю проблему:  них курсор володіє функціями усіх окремих інструментів. Але стоп, невже розробники Pro Tools могли допустити такий ляп. Звісно що ні. Отож в програмі Pro Tools передбачено свій універсальний інстремент під термінологічною назвою назвою smart-інструмент. І на скільки він розумний і універсальний диввимось  наступному відео.

PRO TOOLS ПЛІТКИ

PRO TOOLS ШПАРГАЛКА

PRO TOOLS ПУБЛІКАЦІЯ НА ТЕМУ

PRO TOOLS УРОКИ

Ми на Facebook