• аранжування
  • створеня фонограм (мінус, плюс,)
  • послуги мастерингу
  • створення передач для радіо та рекламних радіороликів
  • створення відеооглядів та відеотренінгів
  • створення рекламних відеороликів
  • створення корпоративних фільмів та відеовізиток
  • створення документальних фільмів
  • озвучення відео та дубляж
  • створення музики для відео, YouTube, Vimeo, та інших ресурсів

Портфоліо

Мій кабінет

Для користувачів Продакшн-SHOP

Забули пароль
Реєстрація

Наші друзі (Facebook)

Real time web analytics, Heat map tracking

Яндекс.Метрика

yarekЗ цим виконавцем у нас уклалися певні традиції, після завершення роботи над черговою піснею коротеньке інтерв’ю. Цього разу на нашій студії завершено роботу над піснею «Листопад». Усе логічно на дворі осінь, тому навіть важко підібрати питання, та все ж вони є, тому слухаємо пісню і далі говоримо з Яреком про неї.

 

Студія: Логічне запитання: невже так любиш осінь?

Ярек: Чесно люблю усі пори року, а от осінь не дуже, тому що вона сумна пора, хоча треба визнати  - гарна.

Студія: Ну то чого пісня про осінь?

Ярек: Пісня не про осінь, а конкретно про листопад. Цей місяць у мене займає окрему позицію. Якось так повелося, що саме в листопаді у мене відбуваються всілякі важливі події. Я б навіть сказав радикальні: зароджуються якісь ідеї, проекти ну і врешті мій сімейний проект також був затверджений в листопаді. Ну і зрештою в листопаді народжено дуже багато талановитих людей. От не повіриш – приходить листопад і майже кожного дня у знайомих якесь день народження. А є дні коли і по декілька відмічаємо. Тому і пісню планував не депресивну, а достатньо легку і світлу.

Студія: То чи вдалося досягнути задуманого?

Ярек: На мою думку майже так. Я задоволений звуком, можливо аранжування на початках я вбачав дещо по інакшому, але і ця версія мені подобається. Можливо є питання до виконавця (сміється), я ним ніколи не задоволений.

Студія: Ця пісня для тебе щось означає?

Ярек: Мабуть так. Як і місяць листопад. Насправді її завершення в вересні це суцільний ланцюжок випадковостей. Взагалі я не планував щось записувати на студії найближчим часом. Але пам’ятаєте грозу, яка пройшла у нас минулого тижня. Так от грім потрапив десь поряд, і у мене просто згоріло декілька приборів, серед яких був і модем. А без інтернету усі проекти зупинилися. Тож я згадав про «Листопад», який планував ще минулого року. Спочатку була поезія «Класичний листопад» (див. тут), а далі перечитав її і вирішив змінити текст. Таким чином завдяки погоді приступив до запису. І ось результат.

Студія: Чи буде якась прем’єра?

Ярек: Стандартно серед друзів, далі спробую розіслати на радіо і можливо десь потрапить вона до ефіру. У цьому питанні я вічний оптиміст. Хоча свою порцію від неї я вже отримав під час роботи над нею. Для мене кожна пісня це щось нове, це пошуки якихось нових методика, звуків тощо. Ця пісня себе в плані творчого пошуку себе оправдала.

Студія: Традиційне запитання: що далі?

Ярек: Традиційна відповідь: нова пісня. Хоча ще попрацюємо над цією у плані просування, а далі як скаже муза. Наразі такий час, що планувати – не вдячна справа. Та все ж сподіваюся що рано чи пізно але тих кілька десятків уже записаних пісень таки вдасться організувати у повноцінний альбом і його видати. Ось тоді справді погуляємо (сміється). А наразі попереду листопад…